Zase nebudu "in"

15.01.2016 17:54

Zase nebudu "in"

Na konci minulého roku se kdesi v USA sešly světové špičky módně návrhářské branže, aby ve žhavé atmosféře vzájemného konsenzu určily, že módními barvami roku 2016 bude sladce růžová a teplá světle modrá.

Ne pro mimina, ale pro muže. Bóžínku !

Nezlobte se, ale to na mne nikdo nedostane. Takže zase nebudu „in“.

Holt jsem z generace, kdy jsme při vzajemných kláních třeba krváceli, ale předstírali jsme, že se nic neděje. Měli jsme radost, že máme chlupaté nohy a hruď, že trochu smrdíme potem, pivem a tabákem a chodili jsme za holkama. A náš zájem o módu končil někde u rýmovačky, že „Zelená, modrá pro blázny dobrá!“.

Dnes je ve fóru, že i když  se mnohdy nic neděje, ti paňáci s vyholenýma nohama, hrudí a bůhvíčím při tom vyvádějí, jako by krváceli. Feromony přetloukají parfémy, takže se nelze divit, že mnohdy v sexuální orientraci ztrácejí orientaci a ústřední snahou je vypadat co nejméně mužně. A to vše v příštím roce ještě v módních teple světle modrých kaliopkách a sladce růžovém pulóvříku.

Nebyl jsem příznivcem konspirativních teorií, ale, jak kdysi zpíval Bob Dylan, časy se mění.

Myslím, že výběr barev byl záměrně zaměřen, aby zbavil naše současné mladé muže posledních zbytků chlapskosti a udělal z nich směšné a manipulaci povolné hadry.

Světem hýbe černo-zelená kombinace barev militantního islámu doplňovaná výstražně oranžovou barvou kombinéz,  ve kterých jsou podřezávány jeho oběti a potenciální obránci naší společnosti, tedy naši mladí muži se budou ztrapňovat v růžovomodré miminkovské barevné kombinaci svých svršků.

Je v přírodě normální, že živočich, který bojuje za svoje přežití, je schopen změnit svoji vizáž na vizáž odstrašující. Paviánovi zrudne obličej a řiť, pes zježí srst, aby „byl větší“, ze stejného důvodu krocan zrudne a roztáhne vějíř ocasních per. Naše společnost jde proti smyslu.

Naši mladí muži si neobléknou maskáče, ale pokud budou chtít splňovat určená „kulturní“ společenská módní kriteria, obléknou si růžovoučko teplemodré kombinace. To jim v blízké budoucnosti potřebné bojovnosti rozhodně nepřidá.

Myslím, že se islamisté fakt posmějí.

Doba vymknutá z koubů šílí.

Jirka B.

Diskusní téma: Zase nebudu "in"

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek