Za sexuální útoky migrantů může policie!

13.01.2016 17:33

Za sexuální útoky migrantů může policie!

Alespoň tak to vyznívá z hodnocení těchto deliktů dobrosery. Prý kdyby policie zasáhla včas, nic takového by nebylo.

Takováto prohlášení jsou jen ukázkou dobroserské hlouposti, naivnosti a snahy o zamlžování skutečnosti.

Není to tak dávno, kdy jsem se v emailové korespondenci s protagonisty blogkavárny kladl otázku, jak ukojí svůj sexuální pud ty statisíce mladých a nadržených migrantů, kteří zaplavili Evropu. A předpokládal jsem, že to řešení nebude klidné a legální. A také to tak dopadlo.

Hordy srocených a organizovaných migrantů se násilím dobývalo pod spodní prádlo Evropanek.

Podle jejich názoru, proč by ne? Jsou pro ně dva druhy žen. Jejich zahalené ženy a dcery, nedotknutelné jiným mužem ani pohledem a ty druhé nezahalené, pro ně nepřítelky, kurvy a otrokyně, které je nutno hanobit a plenit. A tak v souladu se svým přesvědčením je v duchu svaté války hanobili a plenili a ještě jim to dělalo dobře v podbřišku.

A co se policie týče? Co zmůže hrstka policistek a policistů proti tisícům říjících nadrženců, kteří navíc plní svaté poslání? Nic! Nemohou být všude, nemohou v menšině zasahovat proti tlupám mladých, silných a pudem a vírou motivovaných násilníků, kteří jsou rozhodnuti asociálně konat.

 Zažil jsem osobně a velmi zblízka pochod tisíců migrantů z Budapešti do Rakouska v září loňského roku. To nebyli zbědovaní uprchlíci, to byla silná, dobře živená a vybavená invazní armáda. Pár maďarských policistů se mohlo jen snažit umožnit těm na pohled arogantním a sebevědomým dobyvatelům, kteří svými gesty dávali jasně najevo, co jsou zač, uvolňovat cestu k jejich tažení. Ne je zastavit a zvládnout, nebo je alespoň usměrňovat.

Policie za sexuální násilnosti v období Silvestra , kterých bylo po Evropě hodně, rozhodně nemůže. Neměla síly a prostředky se postavit tisícům delikventů. Byla v pozici chirurga, který má řešit beznadějně po celém těle metastázovanou rakovinu. Jsou situace, kdy je řešení z důvodu zanedbanosti stavu při vší snaze nemožné. Situace, kde po zanedbání prevence a včasné léčby, je v tomto stádiu fatální. Tam je potřeba hledat příčinu a viníky!

Vinu nesou ti, kteří tuto migrační vlnu zvedli a nechali Evropu těmito násilníky zaplavit. A co hůře, dosud tak činí i nadále s krycí legendou, že tito sexuální agresoři zachrání evropskou populaci.

Opravdu ty dobroserky a ti dobroserové chtějí aplikovat takovýto způsob populační politiky? Tak ať, místo planého skandování líbivých a podbízivých hesel, nadšené příznivkyně nadrženým migrantům  nabídnou svá lůna a příznivci migrantů lůna svých manželek a dcer, když bagetami a spacími pytli migranti, tak jak jsem na vlastní oči viděl,  znechuceně opovrhují.

Já pro takovéto a troufám si říci, že systémové, excesy pochopení nemám!

Jirka B.

Diskusní téma: Za sexuální útoky migrantů může policie!

K předchozím příspěvkům

Jirka B. | 15.01.2016

Ad Nuli Ty spacáky nebyly mokré a bagety jim zajisté s láskou připravili svědomím jejich dietních omezení informovaní dobroseři. Ne, byla to armáda nadutých okupantů, což dávali migranti dostatečně jasně najevo. Mezi těmi stovkami a tisíci, které jsem viděl projít, si bagetu vzal jeden (takový černošský týnejdžr a to si ji zvedl za země) a okolo za tu dobu jsem si všiml projít z těch tisíců dvě ženy a dvě děti vezené na kočárku, které používali migranti jako beranidlo na rozrážení davu. Stařeně, která se mohla uběhat, aby bagety běžencům vnutila, migranti věnovali jen opovržlivé pohledy, gesta a bylo zcela jasné, že jim byla odporná. Paní Nuli, vaše opakovaně a trvale projevovaná "naivita" mne vás v mých očích diskvalifikuje, zvláště když si představím, že jste učila děti.
Ad Naďa. Prostě někdy je nepoměr mezi agresory a policií, zvláště má-li "politickou korektností" svázané ruce. Mimochodem, obětmi osahávání byly i samy policistky. Ano, policie tam, kde byla, mohla střílet do vzduchu, mohla střílet i do agresorů, ale zatím by to byla policie, kdo by byl zaprodanými politiky, zaprodanými medii a uřvanou dobroserskou menšinou viněn z rasismu a agrese. Věřím, že se situace brzy změní a policie bude opravdu na obranu veřejnosti na agresory střílet.
Ad JL Ano, tak to je

Re: K předchozím příspěvkům

NULI | 17.01.2016

Jenom na vysvětlení. Své studenty jsem učila ráda a měla jsem je ráda a mám se spoustou z nich blízké kontakty dosud. Navíc se ke mně stále dostávají noví a noví, co potřebují něco z UCE vysvětlit, neb propadají nebo jen tak tak prolejzají, zatím se všichni zlepšili. K tomu jídlu - možná, že Vy jíte vše, já teda bych nesnědla housenku nebo psa nebo hada nebo ústřici nebo veverku nebo šnekk a mnoho dalších jídel, která jsou někde pro někoho běžná. A ty psacáky nechtěli dál nést třeba i z jiného důvodu, než uvádím. Prostě - nevím vše a myslím si, že Vy také ne a že soudíte druhé podle sebe, ale leckdo má jiné úvahy a jiné důvody ... Mrzí mne, že děláte tak jednoznačné závěry kvůli určitému - a připouštím, že z Vašeho pohledu špatnému - zážitku; každý, kdo opouští svůj domov, musí nějaký důvod míta Vy jste studoval jen malou část lidí. Ani nemluvím o tom, že mne mrzí, kým mne nazýváte, ale nebudu jen kvůli strachu z nepříjemností nebo dokonce z osobního napadání (což se mi už bohužel také stává) měnit své zásady, které jsem vyznávala celý život - mít ráda své blízké (čili každého člověka, který není špatný) a pomáhat lidem v nouzi.

Re: Re: K předchozím příspěvkům

Jirka B. | 18.01.2016

Dobrý pedagog není ten, který zachrání pár studentů před propadnutím, ale ten, který je dobře vybaví do života. Mně nejvíce dal pedagog, který kontroval na moji pubertální neomalenost slovy "Muži, pokud stojí na nohou, je nutno věřit ! ". Nikdy mne neučil, přesto mi dal jednu z rozhodujících rad do života.
Co se jídla zahazovaného migranty týká. Jídlo bylo zcela standardní a pokud má člověk nouzi, tak by měl být vděčný za každou pomoc. Pokud jídlem (stejně, jako materiálním vybavením) migranti demonstrativně opovrhovali, pak to nebyli žádní utečenci, kteří potřebují pomoc, ale opravdu ta invazní armáda islámu bez špetky vděku. Mimochodem, 2x jsem se ocitl v alimentární nouzi, byl nucen jísti několik dní tatranku s paštikou a plesnivý chleba a roztloukat ho kladivem, abych mohl drobečky rozžvýkat a prál jsem se o ty zbytky se smečkou prašivých psů. Tak vím, co je nouze a jak se člověk v takové nouzi chová. Co se týká mých hodnocení a závěrů, co se lidí týká, přes 40 let jsem se denně setkával s dvacítkou pokaždé různých lidí v širokém spektru a v určité stresové situaci a to velmi intimně. A to mi dává právo tvrdit, že lidi dost poznám a prokouknu. Tudíž na svůj názor na lidi odůvodněně dost dám. Mimochodem, ošetřoval jsem i dost muslimů, těch umírněných. Jejich vlýsávání není přátelství, ale snaha oblafnout. Je jasné, že námi pohrdají. Po každém ošetření se muži(ženy jsem ošetřoval zřídka a až na jednu výjimku,pod dohledem manželů) svlékli do půl těla, neboť jsme pro ně špinaví nevěřící a umyli se ještě v ordinaci k mému úžasu, protože jsem na ně sahal a oni se mne štítili. A nebyli to žádní obyčejní muslimové z ulice, ale vyslanec (strýc jejich prezidenta) a pracovníci ambasády spřáteleného muslimského státu.
Co se týká označení "dobroser", je méně urážlivé, než být nazýván náckem, fašounem, xenofobem atd., jak to od dobroserů zcela bez důvodu slyším.
Co se týká vašeho ohánění se vámi poskytované "pomoci lidem", nejste jediná. Můj profesní život byl celý o pomoci lidem a co se soukromí týkalo, tak mohu napsat mnoho příkladů, jak a kdy jsem "významně pomáhal". Kdysi jsem v noci našel zatoulané cikáně a vezl ho se svojí ženou na druhý konec Prahy na "Kostničák" k rodičům. Jeho ožralý otec, který do té doby dítě nepostrádal, nás pak honil po Žižkově, že jsme mu unesli dítě. V roce 1987? jsem zorganizoval poloilegální a polosoukromou sbírku šatstva a věcí pro Arménii zničenou zemětřesením a pak sám nakládal dvě místnosti věcí a platil náklaďák, abych to dostal na Smíchově do vagonu. Asi před dvaceti lety jsem našel 40 afghánských běženců na Štědrý den u silnice a Vánoce "oslavil" péčí o ně. Včetně toho, že nám snědli všechny vánočky a cukroví, včetně toho, že nám pročurali sedadlo v našem autě, kterým jsem ty starší, kteří nemohli chodit, převážel. Několikrát ročně odvážím oblečení, peřiny a nábytek a na Vánoce i jídlo do mužského bezdomoveckého stacionáře. A shodou okolností, dnes pro mne přiběhli ze sousedství a masíroval jsem srdce (marně) zkolabovanému sousedovi do příjezdu záchranky. A co se současné islamistické krize, v současnosti lifruji svoji bývalou ordinaci do Kurdistánu těm, kteří nejvíce trpí genocidou Islámského státu, tedy Kurdům a Jezidům. Ti neutíkají, ale patrně vůbec nejúčinněji bojují se zbraní v ruce za možnost zůstat ve své zemi. Nejen muži, ale i ženy. Hodnota mnou zaslaných věcí je okolo 100 000 Kč. Mohl jsem to zde prodat a peníze užít, je to částka dosahující tři čtvrtě ročního důchodu. Poslal jsem to opravdu potřebným, zatím co vy, celá pyšná, že pomáháte lidem (čím konkrétně pomáháte?) otvíráte dveře do Evropy jejich a prostřednictvím atentátů a teroristických útoků i našim vrahům. Tomu se nedá říci pomoc lidem v nouzi, to je spolupachatelství. Takže pokud si myslíte, že dělící čára mezi "dobrosery" a "xenofoby" se táhne mezi pomocí a nepomocí lidem, tak jste na omylu. Ta se táhne mezi nerozumem a rozumem.
Jirka B.

Re: Re: Re: K předchozím příspěvkům

NULI | 24.01.2016

Dobře, přiznávám, zranil jste mě na citlivém místě, a protože pro lidi kolem (nejen své blízké, ale i kamarádky, sousedy, bývalé studenty, maminky v azyláči, starší sestry a bratry ze sboru i neznámé příchozí) bych chtěla být dobrým andělem a ne frustrovanou ženou, nemohu už s Vámi napříště vést diskuzi.

Re: Re: Re: Re: K předchozím příspěvkům

Jirka B. | 26.01.2016

Přání být pro lidi kolem "dobrým andělem" je pro mne poněkud křečovitá touha frustrovaného člověka. Něco z kategorie "Nechci slevu zadarmo!",či "Šetřit se musí, ať to stojí, co to stojí!".
Myslím, že cíleně se za každou cenu a za každé situace usilovat o roli dobrého anděla, je křeč, která je opravdu hodna titulu dobrosera, ze kterého přece musí dobro prýštit všemi póry. Ne nadarmo se říká, že cesta do pekel je lemovaná dobrými úmysly.
Mně stačí snažit se být slušným, poctivým, spravedlivým člověkem, který se ke slušným chová slušně, k potřebným potřebně a ke zlu tak, jak si zaslouží, tedy tvrdě .
Někdo, kdo otvírá dveře zakuklenci , který sekyrou rozbíjí dveře jeho domu s pocitem, že je jeho povinnost dostát pověsti "dobrého anděla" a při "otevírání dveří" mu pomáhat, není pro mne úctyhodný člověk, ale velmi nebezpečný a nepochopitelný hlupák. A zvláště, když ty dveře, které s touhou být všemi považována za "dobrého anděla", chrání nejen Vás a Vaše blízké, ale i mne , moji rodinu a mé blízké.

To, co vidíte na vlastní oči, nemusí být vždy jednoznačné

NULI | 14.01.2016

Třeba byly ty spací pytle mokré - a to prostě táhnout dál nemohou. Třeba byly v těch bagetách salámy - a ty prostě nejedí. Neodsuzujte jen proto, že všemu také nemusíte rozumět; mladí kluci, kteří pomáhají a vyprávěli nám o tom a doložili množstvím fotografií,, zase nesli na zádech někdy i desítky kilometrů na chorvatských hranicích děti příchozích, protože jeden autobus je kdesi vysadil a druhý na ně kdesi v dáli čekal ... Byly to především ženy a děti, kteří šli touto cestou, neunesli mnohé batožiny, byli rádi, že tu strastiplnou pouŤ doklopýtají, provlhlý těžký spacák nemohli nést dál ... A mohu říct, že jsem za svůj život byla mnohokrát tady v Česku vystavena sexuálnímu obtěžování - většinou od mužů "slušných" a vážených, občas šéfů, přitom jsem nikdy nebyla ani vyzývavá ani krásná nebo sexy, normál holka a žena ...

**********

Naďa | 13.01.2016

Nesouhlasím s vaším tvrzením, že co zmůže policie proti hordě, policie je tu proto, aby chránila lidi, kteří jsou napadeni. Mohla střílet do vzduchu, mohla přivolat posily, mohla přijet jízdní policie, mohla cokoliv a ne se dívat a napadené ženy nechránit. Prostě policie musí konat za každou cenu!!!!!!!!!!!!!!!!! Policie určitě nemůže za napadení ale může za neúčinnou pomoc napadeným. Toto je v konkrétním případě, k tomuto selhání Policie. Politici jsou zodpovědní za to, že občan žijící ve vlastní zemi není ochráněn proti nezvaným hordám... Zatím stále jen žvaní a sumitují :-) a tady je výsledek.

Re: **********

JL | 13.01.2016

Policie se bojí zasáhnout a raději kouká jinam v případě přečinů a trestních činů migrantů, protože tak velí evropské elity a dobroseři vždy (i když stále obtížněji) hledají slova pochopení pro jejich činy.
To v případě demonstrace odsuzující sexuální delikty migrantů, které se zúčastnily poškozené a jejich rodiče, napochodovala policie ve velkém množství i s vodními děly a zatýkala desítky demonstrantů.
Takto žalostný je stav ve společnosti a stejně žalostná je a bude naše bezpečnost, pokud v čele EU a jednotlivých států budou stát lidé s fantasmagorickými představami namísto realistického uvažování. Čím déle tam vydrží, tím více se v budoucnu bude střílet, ale už ne do vzduchu.

Přidat nový příspěvek