Vzduch se čistí, už fašisti nebudou nám poroučet

24.11.2015 09:18

Vzduch se čistí, už fašisti nebudou nám poroučet


zpívaly nadšené davy modrokošilaté mládeže v letech padesátých a časných šedesátých. Tehdy naše společnost vykročila na cestu  pokroku, rovného blahobytu a internacionální lásky proletářů všech zemí světa, spojte se. V cestě ku šťastným zítřkům jim klacky pod nohy házeli fašisti, nacisti, revanšisti, kapitalisti, šmelináři, keťasové a agenti –chodci . Byly té propagandy plné noviny, pěkně stejně v jedné linii se stranou a vládou. Překážky z cesty se ale odstraňovaly, nestačily-li se změnit zákony, tak se pokroutily, nebo obešly. Soudruzi námořníci, přiložte pušky k líci!


I teď jsou oficiální, ale i neoficiální media plná varování před fašisty, nacisty, revanšisty, kapitalisty, šmelináři, keťasy a agenty–chodci. A navíc jsou ještě tito odporní typové charakterizováni za xenofoby, islamofoby, extremisty a Zemanofily.


Patřím mezi takto nálepkované. A to proto, že mám oprávněné obavy o osud naší kultury, o osud mých blízkých a osud můj. A to jednak v důsledku migrační tsunami islámu do Evropy, a také z důvodu počínání politiků, kteří se bůh ví jak dostali ke kormidlu EU a svým počínáním ji, navzdory většinovému názoru občanů nejen ČR, ale celé Evropy, vedou k totálnímu rozvratu.


Nálepkovat protivníka hanlivými tituly a „obdařit“ ho odpornými vlastnostmi je tradiční podlé počínání těch, kteří nemají jiné argumenty, než moc a sílu své sprostoty a klíč k oblbování davu.


Vzpomeneme-li si na ony nyní "elitami společnosti" zneužívané studenty z roku 1939, bojovali za záchranu demokratické společnosti proti mase totalitní moci, která obsadila jejich zem a nastolovala místním cizí kulturu. Kam tato nacistická kultura Evropu přivedla, to již dnes všichni víme.


Co dělají ti, kteří jsou "elitami naší společnosti" nálepkováni za fašisty, nácky, atd. dnes? To samé! Bojují za záchranu demokratické společnosti proti mase totalitní moci, která obsazuje jejich Evropu a nastoluje místním cizí destruktivní kulturu. Kam nás tato cizí kultura může zavést, to můžeme odvodit ze stavu regionů, kde islámská teokracie vládne.


Islám je, stejně jako nacismus, totalitní nedemokratická ideologie, která hlásá z principu nerovnost mezi lidmi ať založenou na pohlaví, na víře, osobních vlastnostech či myšlenkách. Ostatně islám byl pro nacisty v mnohém inspirací pro jejich zrůdnou ideologii a nacisté a islamisté v období první poloviny 20.století čile kooperovali.


Počínání hrobařů Evropy a jim poplatných "elit společnosti" je také kolaborace s totalitní ideologií. A to, že falešně obviňují své oponenty z téhož, je jen propagandistická snaha znechutit a vyvolat ve svých oponentech falešný pocit viny. Masivnost a vytrvalost v těchto akuzacích nás nesmí vést k tomu, abychom se nechali ve svém úsilí za udržení starých osvědčených evropských tradic touto vytrvalou, masivní, lživou a neomalenou taktikou otrávit. Říká se, že stokrát opakovaná lež je přijímána jako pravda a že stokrát nic umořilo osla. My nesmíme byť stokrát opakovanou lež přijmout za pravdu, my nejsme osli.


Víme, o co nám jde. O zodpovědnost k našim předkům a stejnou zodpovědnost k našim potomkům.


Jirka B.


Diskusní téma: Vzduch se čistí, už fašisti nebudou nám poroučet

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek