Volby a samopal

26.01.2016 19:59

Volby a samopal

Jsou „ květnatí řečníci“, kteří chrlí „bonmoty“  a na druhé straně jsou „kyselé prdele“, které je za trest poslouchat.

Prezident podal „květnatou“ odpověď na dotaz z pléna, jak se zbavit, dle mého názoru, bezvýrazného a poněkud názorově plastického premiéra.

A odpověď tak nějak ve zkratce?  Demokraticky volbami a nedemokraticky kalašnikovem.

 No, i mistr slova se někdy utne. Měl si dát prezident pozor. Přece ví, že po něm jdou, jako slepice po flusu.

Pozor si nedal a tak tu máme „škandál“ a žaloby do hrdel a statků.

Prý, že prezident děsí, alespoň podle premiéra, Sobotkovic děti, podle radikálnějších odpůrců prý vyzývá k atentátu. Podle mne „blbě“ zavtipkoval. Asi tak, jako když jeden můj známý, který se ptal kohosi, jak se má babička a ten odpověděl, že zemřela, kontroval slovy “Aha, já na to zapomněl, jako na smrt.“. No, stane se.

Nebo je druhá možnost. Prezident, který uvedl dvě možnosti, jak se zbavit premiéra, tedy demokraticky volbami, nebo nedemokraticky kalašnikovem, věří, že česká společnost ctí demokracii, zatím, co jeho političtí skandalisté mají pochybnosti, že společnost, kterou už dost dlouho vedou, řídí, vychovávají a jsou jejími vzory a protagonisty, demokratická není.

Ale to se měli ti „starostliví“ politici při své letité politické kariéře více usilovat. Nemuseli by mít obavy z „nepochopení“ vlastním lidem.

Nebo si vážně někdo myslí, že prezident vyzýval k atentátu? No, to si myslím, že je ještě větší nonsens, než že Klaus krade pera.

Jirka B.

Diskusní téma: Volby a samopal

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek