Slyšíte ty třesky výstřelů a dunění kol dobytčáků přes pražce širokorozchodné?

22.05.2016 21:03

Slyšíte ty třesky výstřelů a dunění kol dobytčáků přes pražce širokorozchodné?

To patrně popravčí čety ruské politické policie popravují trenéry a hráče ruské sborné, či ty méně důležité odesélají v dobytčácích do gulagů na Sibiř.

Alespoň tak nějak by to mělo vypadat poté, co Rusové na mistrovství světa v hokeji, či lépe na promoakci krušovického piva, obsadili 3. místo.

Prý je v Rusku hokejové klání  nikoli sportovní, ale politickou záležitostí a Rusové prý musí bát s nervy cu grunt, neboť politické vedení, tedy diktátor Putin ,je úkoloval politickým zadáním k  umístění v rozsahu mezi prvním a prvním místem.

Tak nějak by se daly tlumočit a vyložit hloupé řeči „sportovních“ komentátorů ČT po utkání o bronz.. Bože, těm musí jít o fleky, když jsou ochotni se takto shazovat.

Na obrazovce při tom odbruslovali do kabin viditelně nasraní Američané, zatímco ruští hokejisté přijímali hold nadšených diváků mávajících ruskými vlajkami a zpívali společně s diváky ruskou hymnu a skandovali Rossija, Rossija.

Podobná tendenční hodnocení jsme si už dost užívali za komunistů., jen s opačnými znaménky, jen tenkrát Američan zvítězivší v souboji se Sovětem obsadil předposlední místo, zatímco Sovět  podle komentátorů skončil na krásném druhém místě.. Proto jsem nenáviděl komunisty, protože nám lhali a nutili nás lhát. A už je to tu zase.

Myslím, že i naši komentátoři by se měli řídit radou ruského ministra zahraničí Lavrova, který za podobné výkony vzkázal západním politikům, že by měli dříve  použít zdravý rozum a teprve potom lézt k mikrofónům.

Jirka B.

Diskusní téma: Slyšíte ty třesky výstřelů a dunění kol dobytčáků přes pražce širokorozchodné?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek