Proboha, proč nejsem v Bruselu!?

27.01.2016 18:25

Proboha, proč nejsem v Bruselu!?

Rozhodně bych si zasloužil sedět v Bruselu a pobírat statisícové částky platu! Rozhodně bych se Evropské Unii, na rozdíl od těch současných bruselských rezidentů, vyplatil a ušetřil bych jí hodně peněz a trablů.

Z čeho tak soudím? Od samého začátku mi bylo jasné, co teď z bruselských paňárů leze, jak z chlupaté deky. Že  „nadpoloviční většina migrantů nejsou žádní uprchlíci před válkou, ale ekonomičtí migranti“, jak přiznal místopředseda Evropské komise Frans Timmermans s odkazem na dosud nezveřejněnou statistiku pohraniční služby Frontex..

Já to od začátku říkám ještě daleko jasněji. Drtivá většina migrantů jsou jen a jen vyžírkové, podstatná část partyzáni islamizmu a jen ten silně minoritní zbytek jsou ti opravdu potřební váleční uprchlíci.

A na to jsem přišel bez nákladů na různé „pohraniční agentury“ a jejich statistiky sám. A  je pravdou, že na základě vlastních znalostí,  zkušenost a zdravého úsudku tak stejně usoudila většina lidí nejen u nás, ale i v ostatních státech Evropy. Opak mohli tvrdit jen naivové, hlupáci a pacholci z migrace profitující.

Vím, že být naivní, hloupý, nebo parazitující na zlu není lichotivé hodnocení, ale takových jsou  v současnosti plné  vlády evropských zemí a EU, takových jsou plná media, takových jsou plné „neziskové" organizace! A takoví ovlivňují naše osudy, osudy našich dětí a vnuků, takoví ovlivňují osud celé naší kulturní skupiny.

Jak dlouho se ještě necháme takovými ohlupovat. Na komunistickém režimu mi nevadila absence banánů v prodejnách n.p. Ovoce, zelenina, ani nedostupnost striptýzových barů dělníkům, rolníkům a pracující inteligenci, ale to, že z nás  „ti komouši nahoře“ dělali voly a chtěli, abychom jim za to tleskali. A teď je to to samé!

Není možné, aby ti, co svojí naivitou, hloupostí, či lačností po slávě a penězích ničí Evropu, když už nelze pokračovat v okecávání katastrofy, se opět  nacpali do čela a „řešili krizi“. Musí jít od válu! Ale ne do jiných funkcí či do důchodu, ale zodpovídat se z toho, co napáchali.

Je potřeba, aby občané nezapomněli a demokraticky ty, kteří katastrofální situaci Evropy zavinili, poslali v příštích volbách k zodpovědnosti a nahradili je těmi, co před jejich počínáním už od začátku varovali.

 

A ti pachatelé zločinu na Evropě by měli hlas většiny pokorně vyslyšet. Oni si totiž lidé nenechají kálet na hlavu věčně a já fakt nechci, aby se věci řešily  tím druhým nedemokratickým způsobem kalašnikovem.

Jirka B.

Diskusní téma: Proboha, proč nejsem v Bruselu!?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek