Pozor, politická korektnost zabíjí

06.12.2015 16:16

Pozor, politická korektnost zabíjí

Jak uvedla media, nebýt „politické korektnosti“, nemuselo dojít minulý týden k masakru s mrtvými v kalifornském San Bernardinu. Inspirováni militantním islámem, zastřelili tam manželé Farukovi 14 lidí a posléze sami zahynuli při zásahu policie.

Podle těchto medií bylo chování Farukových již nějakou dobu podezřelé sousedům, neboť těm bylo v souvislostech divné množství zásilek, které Farukovým přicházelo a jejich podivné kutění v domě a garáži. Jak se později ukázalo, manželé Farukovi se před svým teroristickým činem vyzbrojovali a sestrojovali z výbušnin bomby. Znepokojení sousedé však svá podezření nenahlásili, neboť se vzhledem k etnické a náboženské příslušnosti Farukových obávali  nařčení z rasizmu. Politická korektnost zabíjela.

 Co je to politická korektnost? Politická korektnost je ohebný klacek světových pravdoláskařů, sluníčkářů a dobroserů, kterým se snaží své oponenty držet v jim vyhovující linii vytvořením a nastavením jakýchsi umělých morálních a etických norem.. Je to zastírání vlastní podstaty slov a skutků, jejich překrucování a mlžení tak, že normální význam slov a skutků je vydáván za neslušný, nemorální a neetický a ten, kdo otevřeně popisuje pravý stav věci, je uměle vystavován na pranýř. Umělá hra, ne nepodobná  kolektivnímu obdivování šatů nahého císaře.

Je prý nekorektní nazývat Cikány Cikány, správné je nazývat je Romy, později „nepřizpůsobivými“, později „vyloučenými“. Je nekorektní nazývat americké černochy černochy,  „korektní“ je nazývat je „afroameričany“. Je nekorektní připomínat, že muž a žena mají jiné poslání v lidské společnosti a proto jsou odlišní. Je politicky nekorektní pochybovat o tom, že homosexualita je normou. Je politicky nekorektní přesvědčení, že politická korektnost je nekorektní.

A jsi-li   "politicky nekorektní", pak se v lepším případě styď, v horším pykej! Co máš co poukazovat na to, že císař je nahý, když samozvaní „politicky korektní“ arbitři přikázali, že korektní je císaři chválit jeho nové šaty!?

Odsudek těch „politicky nekorektních“ těmi "politicky korektními" v nich má vyvolat pocit studu a viny nad tím, že věci nazývají pravými jmény a pod vlivem uměle vytvořeného jakoby celospolečenského tlaku oponenty umlčet.

To samé je nyní v souvislosti s migrační vlnou a oponentními tendencemi mezi atakujícím islámem a zastánci původní evropské kultury v defenzivě.

Příznivci imigrantů se vehementně snaží vnutit celé společnosti názor, že je přece normální, když do jejich domovů vtrhnou statisíce jedinců jiné kultury a samozřejmě a automaticky vyžadují přijetí a plné sociální zabezpečení, neboť, či přestože, v jejich domovech nebyli schopni vytvořit fungující společnost a nyní prchají před důsledky své vlastní neschopnosti a svárlivosti.

Podle mne a myslím, že podle většiny společnosti, to normální není, ba právě naopak je normální se tomu bránit. Obrana svých vlastních zájmů, obrana zájmů svých potomků, obrana svého společenství je přirozená věc. Není to důkaz asociálnosti, ale právě naopak, je to důkaz zodpovědnosti a sociálního cítění.

Starám se o svoji rodinu, o svoji obec, o svoje širší kulturní společenství, které budovaly generace našich předků, kterým jsme zodpovědní za to, že toto dědictví předáme našim potomkům a nenecháme ho v plen někomu, kdo se bůhví proč domnívá, že má nárok.

Jsem-li za to prominentní menšinou, která z naivity, hlouposti, či zisku káže opak, nazýván náckem, fašounem, asociálem, xenofobem, má to jen jeden důvod. Pod tíhou stokrát opakované zlé a urážlivé lži zapochybovat sám o sobě a svých zásadách a postojích a podle přísloví, že stokrát opakovaní lež se stává pravdou a stokrát nic umořilo osla, se nechat otrávit, zastrašit, umlčet.

Člověk , který ví, že má pravdu a proč, se nesmí nechat udeptat a začít pro klid poplatně chválit císařovi nové šaty. I po sto prvé pohaněn a nazván xenofobním nacistickým asociálem musí zavolat znovu, že je císař nahý.

Politická korektnost je náhubek, bránící nazvat věci a činy pravými jmény. Náhubek ve svém důsledku smrtelně nebezpečný.

V kalifornském San Bernardinu mohlo 14 lidí žít, kdyby se sousedé islámských militantů nebáli v důsledku politickokorektních štvanic upozornit na to, že jejich snědí islámští sousedé kují vražedné pikle, protože by je někdo mohl nazvat rasistickými xenofoby či xenofobními rasisty. Tak těch 14 lidí v sousedství bylo zavražděno.

A nejen "politicky korektní“ schvalování islámského ataku na Evropu, ale i pouhé "politickokorektní" mlčení každého z nás může mít dříve, či později stejné následky s mrtvými sousedy na konci.

Uvědomme si to.

Jirka B.

Diskusní téma: Pozor, politická korektnost zabíjí

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek