Po Bruselu už zase do boje?

22.03.2016 20:13

Po Bruselu už zase do boje?

Bruselské atentáty opět aktivizovaly evropské lídry a část veřejnosti k masivnímu „boji“ proti genocidě tradičních Evropanů. Už se zase malují belgické trikolory, píší dojímavé vzkazy v havlovských srdíčkách, už se zase ozývají výzvy k tomu, aby se lidé neschovávali a nebáli se projevit statečnost tím, že vyjdou ze zabarikádovaného domova na ulici. Dobroserové už připouštějí, že možná jsou mezi islámskými invazisty také teroristé, ale zároveň vyzývají k přesnému odlišování mezi "korálovcem a korálovkou"*. Politici opět statečně ruku v ruce projevují soustrast. Opravdu hrdinské a účinné postoje. Tak, jako když se vloni pod barvami francouzské trikolory kdekdo představoval jako Karlík Hebdo a bezpečnostními složkami neprodyšně jištění politici loket na loket, tváří na tvář ve fokusu mediálních objektivů pochodováním po Paříži předstírali odvahu a odhodlanost.

A že nám to všechno bylo a je v Evropě hovně platné!

Pánové lídři, konec předstírání!

Já stále čekám, kdy na hranice Schengenu vyrazí vojska států EU a neprodyšně je uzavřou, kdy lodě EU nebudou migranty lovit a vykládat na své břehy, ale kdy je budou z pobřežních vod vytlačovat, stále čekám, kdy policie se samopaly a se psy na dlouhých šňůrách bude obkličovat islámské ( čti islamistické) diaspory, procezovat tamní obyvatelstvo, oddělovat nelegály a teroristy a tyto deportovat či soudit a zavírat.

Zkrátka očekávám, kdy lídři Evropy začnou konat účinně, bránit Evropu a vynucovat zákon, byť silou. Jestliže to nedokáží, tak ať jdou od válu. A nebudou-li chtít jít sami, pak je potřeba, aby jim Evropané od válu pomohli. V tom pokojnějším případě při volbách. Alespoň doufám, že je to ještě tím pokojnějším způsobem možné.

Jirka B.

* Korálovec a korálovka jsou hadi.  Žijí na stejném teritoriu, vypadají takřka stejně, jen jeden je smrtelně nebezpečný a druhý je jen potenciálně nebezpečný.

Diskusní téma: Po Bruselu už zase do boje?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek