Pár absurdit minulého týdne

25.01.2016 18:39

Pár absurdit minulého týdne

 

Před týdnem začalo u nás fest sněžit a “domovníci s hrably létali nízko při zemi“. Soused už měl odházeno ráno, já si dal na čas a začal až před polednem. Přiběhla sousedka, že našla souseda zkolabovaného v garáži. Běžel jsem masírovat srdce do příjezdu „rychlé“. Masíroval jsem marně, soused zemřel. V pátek začalo tát a teď už je skoro po sněhu.

V noci z pátku na sobotu jsem do půl druhé v noci vydržel sledovat v televizi italský umělecký hudební film „Tančírna“ režiséra Ettore Scory z roku 1982. Úžasná bezeslovná podívaná, popisující 50 let historie Francie hudbou, tancem, mimikou a výpravou. Fakt zážitek.

Zemřel komunistický europoslanec Ransdorf. Kontroverznímu zadluženému europoslanci se statisícovým měsíčním příjmem vystaví pohřeb jeho strana. Jak  může o našem osudu na tak důležitém postu rozhodovat někdo, kdo není schopen s tak nemalým příjmem slušně zajistit ani osud svůj?

Protikorupční kampaní vychovávat Čechy se rozhodl americký velvyslanec. Myslím, že ke kázání takovýchto kampaňových levit je někdo, kdo si zajistil diplomatickou kariéru masivní finanční donací vítěznému kandidátu amerických prezidentských voleb, opravdu ten pravý člověk na pravém místě.

Budoucnost člověka je zajištěna, oproštěno od krasomluvných emocí, jen a jen v jeho potomcích. Proč se tedy cítí povolána a tak vehementně o mé budoucnosti a budoucnosti mých potomků se snaží   rozhodovat osoba bez budoucnosti?

Jirka B.

Diskusní téma: Pár absurdit minulého týdne

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek