Nejlepší je bonz za tepla

10.03.2016 17:13

Na rakousko-uherských policejních úřadovnách se prý hromadila udání Čechů na Čechy. Za Protektorátu se prý dělo to samé na Gestapu. I v padesátých letech si prý sousedé vyřizovali své spory udáváním StB. Já zažil  v letech reálného socializmu domovní důvěrnice hlídající, kdo vyvěsil na "slavná výročí" sovětskou vlajku a kdo ne a nadřízeným loajální spolupracovníky, kteří upozorňovali na to, že je neoslovuji "soudruhu".

A je to tu zase.

Nyní dobroserové udávají odpůrce islamizace Evropy a úspěšně. Blogeru českému lékaři MUDr. R. byla v Británii pozastavena ordinační činnost, neboť na českém blogu popisoval obraz islamizace GB, včetně źdravotních rizik pro pacienty ošetřované muslimskými lékaři v burkách a s přestávkami při operaci na modlení.  Jistý tuzemský mediální exponent  si přečetl český web, kde bylo toto popsáno a bonznul dr.R. jeho zaměstnavatelům. Ti "učinili opatření" a autora blogu posadil na trestnou lavici. Tady je udavačská linka jasná.

Mne by ale zajímalo, proč a jakým způsobem mé blogy denně sjíždějí podivné servery po celém světě. Nemyslím si, že bych byl zase tak významný publicista, aby si mne našly samy.

Inu, někteří se za svojí neschopnost postavit se tváří v tvář a argument proti argumentu mstí, jak nejlépe umějí. Teplým bonzem.

Jirka B.

Diskusní téma: Nejlepší je bonz za tepla

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek