Mávači, na mosty nad dálnicí pochodem v chod !

01.12.2015 21:04

Mávači, na mosty nad dálnicí pochodem v chod !

Zítra se uskuteční přesum 70 kusů americké obrněné techniky z Německa do Rumunska. Je to součást programu European Activity Set, tedy programu rozmístění 12 000 kusů americké těžké bojové techniky v zemích východní Evropy jako vybavení pro vojáky americké armády, kteří budou za zbraněmi posláni později tamtéž. Ze současného depa těchto zbraní v Německu byly a budou tyto zbraně postupně přesunuty do Bulharska, Rumunska, Polska, Litvy, Lotyšska a Estonska v rámci operace Atlantic Resolve.

Tyto zbraně spolu s jejich později dodanou obsluhou vytvářejí koridor okolo Ruska. Zajisté mnozí z těch, kteří na tyto konvoje mávají z mostů nad dálnicí, podotknou, že tím USA chrání demokracii ve východní Evropě proti jejímu ohrožení ruskou stranou.

 Jsem toho názoru, že světové velmoci, USA nevyjímaje, hlavně brání a prosazují samy sebe a svoje „bene“. Co z toho vyplyne pro nás dobrého, či zlého, to je jen vedlejší produkt.

A tady toho moc dobrého nevidím. Vidím, že si USA jako lídr NATO, spolu s Velkou Británií ,Francií, Německem připravují válčiště proti Rusku na území států východní Evropy, včetně nás. Je to logické, tradičně chtějí, aby se válčilo co nejdál od jejich území.

Tento zájem bychom ale měli mít, a to ve svém  bytostném zájmu přežít, také my.

Proto bych chtěl velmocem doporučit, že pokud má třeba USA nějaké nevyřízené účty s Ruskem a rozhodnou-li se je řešit silou, nechť tak laskavě činí třeba v oblasti Beringova moře na teritoriu Aljašky, Kamčatky a Čukotky, kde to mají k sobě nejblíže a ne u nás za chalupou.

Za kladné vyřízení předem děkuji.

S pozdravem

Jirka B.

Diskusní téma: Mávači, na mosty nad dálnicí pochodem v chod !

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek