Kdybys tak ještě vařit uměla

11.03.2016 18:00

Kdybys tak ještě vařit uměla

Z křoví vyběhne ovce a za ní pasáček. Poplácá ji po huňaté kýtě a zasněně vzdychne : “Kdybys tak ještě vařit uměla.“.

To jen tak na začátek ani ne pro zasmání.

Podle zpráv z tisku a nahlédnutím na web www.zanzu.de  v Německu spustili web, který slouží k sexuální výchově imigrantů. Nenáročnou formou komiksů s jednoduchým textem poskytuje tento web jednoduché informace o sexuální problematice. Pro negramotné je připravena audio forma.Tematicky web poučuje nejen o anatomii lidského těla, ale i o projevech sexuálního chování, o technice pohlavního styku, sexuálních normách, sexuálním násilí a o otázkách právních.

Kdysi jsem byl lektorem sexuální výchovy a úroveň informací bych hodnotil asi tak na úrovni vhodné pro žáky 7. či 8., tříd základní školy.

Upřímně  řečeno, být beninským jaderným fyzikem, či neurochirurgem z Bourkina Fasso tak, jak imigranty coby záchranu evropské společnosti prezentují obhájci migrační invaze, cítil bych se poněkud uražen jednoduchou formou a úrovní těchto informací. Vždyť ani ta“vulva“ není, na rozdíl od mnoha jiných na webu dostupných stránek, vyvedena v barvě.

Myslím, že většina imigrantů tento web ohodnotí citátem Mefista z Goetheho Fausta ( jsou to přece podle původní prezentace převážně vysoce vzdělaní intelektuálové) „Grau, teurer Freund, ist alle Theorie, und grün des Lebens goldner Baum“ (Šedivá je, drahý příteli, každá teorie a zelený je zlatý strom strom života) a vyrazí do města.

Jirka B.

Diskusní téma: Kdybys ještě tak vařit uměla

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek