„Je pravda, že Rusko může zlikvidovat USA za půl hodiny?“

11.11.2015 16:36

„Je pravda, že Rusko může zlikvidovat USA za půl hodiny?“

položil kdosi Putinovi otázku na Valdajském fóru. „Obecně řečeno, tak ano, ale ve skutečnosti ještě o něco dříve.“, odpověděl Putin.

Samozřejmě, že ta otázka i odpověď byla záměrná a jejich obsahem byl vzkaz těm, kteří hodnotili sílu ruské armády tak, jako že ruská letadla létají na klíček, tanky jezdí na setrvačník a ponorky plují světovými oceány po sinusoidách, aby se mohli veslaři v horní úvrati nadechnout.

A aby nezůstalo jen u slov, předvedlo Rusko v Sýrii pár zbraní in natura. Přesně naváděné bomby, „protibetonové“ bomby velkého kalibru vypouštěné z velmi unikátních neviditelných bombarderů, rakety středního doletu, které prokličkovaly bez povšimnutí 1500 kilometrů z Kaspického moře a udeřily na cíle v Sýrii s přesností 3 metrů, ačkoli neměly existovat ani ty rakety, ani lodě, za kterých byly vypuštěny. Navíc ta údajně operetní ruská armáda posunula své kosmické satelity na pár metrů od vojenských satelitů amerických, aby do nich mohly v případě potřeby „šťouchnout“ a své „bakelitové“ ponorky ponořila do neuvěřitelných mořských hlubin ke komunikačním kabelům, s nimiž stojí a padá elektronické zabezpečení amerických vojenských akcí, aby je mohla v případě potřeby „přestřihnout“. Ostatně prostředky elektronického boje předvedla ruská armáda námořníkům amerického křižníku v Černém moři vloni, kdy po přeletu ruského letounu zhasly na křižníku všechny důležité přístroje. A to zajisté není vše.

O papírové ruské armádě primitivních mužiků snad ještě dosud informuje poplatná propaganda, které věří už jen pár senilních jestřábů. Reální američtí vojenští odborníci si drbou hlavu.

Ostatně, hlavu si drbou nejen z ruského arsenálu, ale také z toho, že Rusko není samo a izolováno, jak se s oblibou dosud tvrdívá, nýbrž na přehlídce v Moskvě pochodovaly spolu s ruskými i jednotky čínské a indické, při akcích v Sýrii Rusko spolupracuje nejen se silami Assada, ale i s Iránci a Iráčany a zajísté i s Izraelem, o čemž svědčí návštěva nejvyšších izraelských civilněvojenských představitelů v Moskvě před zahájením syrské vojenské mise.

Proč to píšu? Stabilita světa stojí na multipolárním rozložení sil, které se navzájem drží v šachu a na vzájemném respektu velmocí. Nebýt silného Ruska, myslím, že už by byla mezi Západem a Ruskem válka.

A pro místní čtenáře jedno upozornění. USA nechce, aby se válčilo na jejich teritoriu, ale co nejdál od Atlantiku. Tak ta válka by byla tady u nás v pásu od Baltu k Černému moři. Pro slabší v zeměpise upřesňuji, že bojiště by se rozprostíralo na území Estonska, Lotyšska, Litvy, Polska, Česka, Slovenska, Maďarska.Rumunska a Bulharska. A Ukrajiny a Moldavska, pochopitelně. Ostatně na tato území se nyní v rámci nejrůznějších cvičení přesouvají a jsou zde deponovány nejrůznější síly a prostředky vojsk NATO. To jsou ty „dragounské jízdy“, kterým někteří v atmosféře z před třiceti lety zamrzlí poplatní horlivci chodí mávat na mosty nad dálnicí.

Doufám, že vzájemné velmocenské se držení v šachu zajistí světu mír. Celou dobu dosavadního mého života to tak fungovalo. Ovšem to v Bílém Domě seděli tenkrát jiní fořti, než je Obama. A kdyby držení se v šachu mír nezajistilo, tak vězte, že Rusové mají v záloze jedinou na světě opravdu potvrzenou „zbraň odplaty posledního dne“. Takže pokud by bylo Rusko překvapivě a účinně napadeno a jeho armáda by byla totálně zničena a zůstala paralyzována, spustí se autonomní proces, kdy se automaticky aktivují raketové systémy, které nezadržitelně totálně zničí  protivníka. Perimetr se ta zbraň odplaty posledního dne jmenuje. Tak doufám, že Perimetr zůstane jen trvale strašit ve svých doupatech.

Věnováno dnešnímu Dni válečných veteránů s přáním, aby už jich nepřibývalo.

Jirka B.

Diskusní téma: „Je pravda, že Rusko může zlikvidovat USA za půl hodiny?“

Než se den se dnem sešel, další informace

Jirka B. | 12.11.2015

Jakoby náhodou unikly včera Rusku informace o další síle ruské armády, o nukleárním torpédu, které má být instalováno na dvou ruských ponorkách. Tato torpéda dovedou svojí akcí zlikvidovat a na dlouhou dobu vyřadit z použitelnosti objekty na velké ploše a jejich forma působení není "klasická". Mohou například destabilizovat zemské zlomy na východním pobřeží USA, čímž aktivují zemětřesení s následnou vlnou tsunami tamtéž.. Rovněž je ve hře atomový výbuch cílený na yellowstoneskou kalderu s následným sopečným výbuchem, který je schopen zlikvidovat podstatnou část severoamerického kontinentu.
Je dobře, že Rusko informace o těchto zbraňových systémech pouští na veřejnost, neboť to je důkazem toho, že chtějí, aby byl potencionální agresor informován, že pokud zmáčkne spoušť jako první, tak nepřežije. Pokud by se Rusko připravovalo zmáčknout spoušť jako první, určitě by se nepředvádělo se svými možnostmi na druhořadých bojištích, nebo by je "jakoby náhodou" neprezentovalo na veřejnost "omyly" v TV vysílání.
Holt stará moudrost, že chceš-li mír, musíš připravovat válku, stále platí a funguje.

zbraně, zbraně,...

matka | 12.11.2015

Nepoužili už kdysi Rusové jakousi velmi účinnou laserovou zbraň proti čínským vojákům? Od té doby mají z té strany pokoj.
A dále - každá válka je i válkou nových zbraní, ale také zbraní různých lidských "mutací", nebo psychotroniků,....
V té souvislosti je důležité i "zamoření" a tedy oslabení části Evropy imigranty, což může být jakási migrační zbraň, proti přílišnému vzestupu části Evropy, případně i proti sjednocení celé Evropy....

Pytel elektromagnetického ticha nad Sýrií

Jirka B. | 11.11.2015

Když jsem zavěsil tento článek, posléze jsem se dozvěděl, že Ruská armáda k veliké nervozitě Američanů rozprostřela nad Sýrií pytel elektromagnetického ticha na ploše o poloměru cca 300 km okolo své základny. Tímto "ruským pytlem" radioelektronického ticha, jak toto rušení nazývá americká armáda( konkrétně gen.Breedlove), je pro protivníka vyřazeno elmg vysílání i přijímání, tedy sledování, navigace a spojení pozemní, vzdušné i satelitní. Zařízení je umístěno na křižníku ve Středozemním moři, ale může ho nést jakýkoli dopravní prostředek, třeba vrtulník, nebo automobil. Zřejmě se jedná o něco podobného, jako při vyřazení těchto zařízení na americkém křižníku vloni v Černém moři, ovšem daleko většího rozsahu. Možná, že by k tomu mohl něco říci expert na zbraně Ruské armády, který zhruba před rokem na blog-kavárně předpovídal zaručeně a sázel se, že do dvou měsíců dostane Ukrajina pod kontrolu Donbas a nejpozději na jaře 2015 začne válka, kdy Západ (jeho slovy)vykope "rusáky do prdele za Ural". I takoví se vydávají za zaručené experty.
Jirka B.

Přidat nový příspěvek