Jděte s tím válečným harašením do prdele!

27.11.2015 23:54

Jděte s tím válečným harašením do prdele!

Již jsem jednou odpočítával minuty, kdy lidstvu v příštích okamžicích hrozilo vyhubení. Nechci to zažít znova. Ne kvůli mně, já už jsem si své prožil, ale pro bezpečnost a naději mých dětí a vnučky. Ty si dosud své neužily.

Situace ve světě mi opravdu připomíná stav, kdy v říjnu 1962 v rámci Karibské krize stál svět na pokraji jaderné války. Seděl jsem, tenkrát desetiletý, před obrazovkou, poslouchal vojenské pochody a bojové písně a čekal na zprávu, že už to začalo. Tehdy se Kennedy a Chruščev projevili jako zodpovědní a uvážliví státníci a svět nezničili.

Jsem zvědavý, zda americký prezident a američtí a světoví političtí pleticháři překročí stín svého diletantství a v této situaci se konečně začnou chovat rozumně a adekvátně, zodpovědně ke svému národu a k lidstvu vůbec. Zcela otevřeně prohlašuji, že v současnosti vidím jako opravdu zodpovědného peacekeepera ruského prezidenta Putina a doufám, že mu jeho asertivita vůči atakům a provokacím vydrží.

Je mi jedno, že takovéto mé prohlášení patrně zvedne rozhořčení a zlobu jisté části pléna proti mně. Je mi to jedno, není čas na lhaní a tzv."politickou korektnost". Tady jde o život.

Balancujíce na hraně propasti svého sebezničení, stále se najdou mezi potenciálními oběťmi užiteční idioti, kteří tomuto bezprostřednímu ohrožení existence své, svých blízkých a lidstva vůbec ve své naivitě, hlouposti či ziskuchtivosti nadšeně tleskají.

Budiž, neumějí-li si dát dohromady pět a pět, nechť jsou za svoji nekompatibilitu s Universem vymýceni.

Ale proč s sebou strhávají tu drtivou většinu těch, kteří toto nebezpečí vidí a vůbec o něj nestojí?!

Nehodlám nést následky arogance někoho, kdo sám kdesi nedefinovatelný si zahrává s osudem mým, mých blízkých a lidstva vůbec.

A ozvat se a vzkázat jim nejen názor můj, ale asi i jistě většiny soudných lidí, je to nejmenší co mohu a co musím udělat.

Tak ještě jednou:

Jděte s tím válečným harašením do prdele!

Jirka B.

Diskusní téma: Jděte s tím válečným harašením do prdele!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek