Hrnečku, dost!

02.12.2015 15:05

Hrnečku, dost!

Situace na evrpské scéně připomíná trochu tu pohádku Hrnečku , vař!

Evropská unie, její establišment a jí poplatná část veřejnosti si navařila uprchlickou kaši, která je dost nechutná, nepoživatelná a patrně i zdraví a životu nebezpečná.

Když se kaše na příkaz „Hrnečku, vař!“, tedy v tomto případě v němčině „Jen všichni přijeďte,dostanete všichni všechno, co hrdlo ráčí!“, začala vařit, tvrdili „kuchaři“ a dodnes mnozí z nich tvrdí, že kaše je báječná, že nás nasytí všechny a dokonce je zdravá a naši společnost spasující.  No, většina jim nevěřila, ale pod pokličku neviděli, i kdyby viděli, bylo by to v rámci evropskounijní „demokracie“ málo platné a PR té kaše a reklamní kampaň byla masivní.

No, nějak se to vaření kaše zvrhlo, nikdo z kuchařů nedokáže říci „Hrnečku, dost!“, a tak se ta kaše valí z pod pokličky a zaplavuje Evropu. A je dost blé.

A tak začíná z hrnce na veřejnost prosakovat to, před čím mnozí varovali. Tedy např., že opojení etnickou kuchyní je falešnou exhibicí,  multi kulti se již dávno ukázalo mrtvou ideou, že většina migrantů jsou ekonomičtí příživníci, že  podstatnou část z nich tvoří militantní muslimové a do Evropy nesou teror, že problémy jsou, byly a budou i s tou částí muslimů, kteří se v Evropě jako druhá, či třetí generace imigrantů narodili, že poměr původní populace k imigrantům není tak vstřícný, jak nás „kuchaři“ přesvědčovali, že jsme zkrátka v té kaši až po uši a nikdo neví, jak z toho ven.

Proč to píši? Dnes třeba bylo zveřejněno, že afghánský azylant ve Finsku z frustrace z neopětovaného vztahu znásilnil a poté upálil svoji sedmnáctiletou finskou expřítelkyni a že počet znásilnění ve Finsku za posledních 30 let stoupl o více, než o 90 %. Včera bylo zveřejněno, že do Evropy přišlo prokazatelně cca 4000 islamistických militantů.  Dále je jasné, že se takoví podíleli na atentátu v Paříži. Že po Evropě je stále více „no go“ oblastí, kde už to státní aparát nemá vůbec pod kontrolou, že původní Evropa je v defenzivě, ne-li na kolenou.

Prokazuje se to, co říkat bylo a je poukazem na nálepku xenofobního fašouna a dobroserské trestní oznámení, je pravda, a to navzdory ujišťovíní establišmentu a medií o opaku, navzdory  mlžícím úvahám poplatných „expertů“, kterých se najednou vyrojilo.

Fakt už je na čase říci rázné „Hrnečku dost!“ a hrneček vyhodit i s jeho obsahem a samozřejmě i s jeho kuchaři.

Jirka B.

Diskusní téma: Hrnečku, dost!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek