Housle nebudou , Dalibore, aneb jak zlí lidé přistřihli dobrému andělu křídla.

21.02.2016 18:21

Housle nebudou , Dalibore, aneb jak zlí lidé přistřihli hodnému andělu křídla.

Budu psát o tom, jak zlí lidé přistřihli hodnému andělu křídla. Ale než se k tomu dostanu, pár postřehů.

Donald Trump se stává reálným kandidátem na republikánskou nominaci. Jak to tak vypadá, dost Američanů už má dost americké dobroserské kavárny a plné zuby politicko korektní manipulace. V tom vidím naději.

 Na Ukrajině „oslavili“ druhé výročí Majdanu. Zpravodajství  o „oslavách“ zajímavě promiskue lavírovalo v označení účastníků akcí mezi revolucionáři, demonstranty a fašistickonacionalistickými bojůvkáři. Vidím to nějak tak, že před dvěma roky Ukrajina  stála na okraj propasti. Za dva roky jí kdosi postrčil velký krok kupředu.

Novinář Marek Wollner tvrdí, že za neoblíbeností českých ( a patrně i eurounijních) masmedií je  ruská diverze. Není patrně schopen pochopit, že za onou neoblíbeností stojí falešná práce masmedií, která v rozporu s realitou popisuje a vytváří falešný obraz skutečřnosti. Lidé , kteří těmito pokřivenými masmedii pohrdají, vědí, proč tak činí. Nejsou to tupí bezmozci.

Za šikanu na střední škole může prý podle M. Fendrycha prezident Zeman. Já si myslím, že za to může pokřivený společenský tlak k dravému a bezohlednému individualizmu, vedoucí k umělé konstrukci plytkých falešných totemů.

Včera jsem měl příhodu, ze které jsem si odnesl dvě poučení. Na výletě do Voděradských bučin jsem u Jevanského rybníka při couvání sjel zadními koly do pankejtu a uvízl jsem. První poznatek je ten, že se nám velké množství kolemjdoucích a kolemjedoucích samo nabízelo ku pomoci. Někdy to bylo až surrealistické, např. když se z lesa vynořila zpěvačka Aneta Langerová a nabízela se, že dojde pro auto a vytáhne nás.  Nakonec musel přijet vyprošťovák s „rukou“, auto nadzvednout a posadit nás na silnici. Poučení první je, že lidé jsou v překvapivém množství ochotni pomoci, poučení druhé je, že ze svého důchodu si mohu dovolit uvíznout pětkrát měsíčně.

A teď k tomu, jak zlí lidé přistřihli dobrému andělu křídla. Jsem  podle kritérií  zdejších dobroserů nácek a xenofobní extremista. Prostě islám v ČR nechci. Vedl jsem o tom konkrétní diskuzi s jednou paní z Benešova, která podle jejího vlastního vyznání chce být dobrým andělem všem lidem a „uprchlíky přijímá“. Nikdy se s nimi zřejmě nestřetla, přesto mé argumenty vycházející z osobních zkušeností odmítá. Zahazované jídlo prý asi nebylo vhodné, zahazované spacáky a stany asi byly mokré, opovržlivé chování migrantů byla jen má iluze. Konečně to vypadalo, že se onen dobrý anděl bude moci sám osobně seznámit s touto migrantskou komunitou. V Benešově měl být zřízen běženecký tábor. Nebude a dobrý anděl se opět nebude moci realizovat. Zlí lidé v Benešově a okolí v petici odmítli tábor akceptovat. Proti umístění migrantů ve městě se sebralo 18800 podpisů. Vzhledem k tomu, že Benešov má cca 16500 obyvatel, je jasné, že je to město plné nácků a xenofobních extremistů, a to včetně obyvatel z okolí. A to jsem se já pod tu petici, ač bydlím nedaleko, nepodepsal. No, snad se ten dobrý anděl ve své péči zaměří na ty obyčejné neatraktivní potřebné věkem, nebo tělesným či duševním stavem hendikepované našince.

Holt housle nebudou, Dalibore.

Jirka B.

 

Diskusní téma: Housle nebudou , Dalibore, aneb jak zlí lidé přistřihli dobrému andělu křídla.

Děkuji za reakci

Jirka B. | 22.02.2016

K výsledku jsem ambivalentní. Rád bych dopřál onomu "dobrému andělu" vlastní zkušenosti, zároveň si myslím, že drtivá většina migrantů jsou ekonomičtí parazité a islámští emisaři a partyzáni a válečných běženců je menšina. A pokud jsou váleční běženci, pak by měli prokázat svoji motivaci a důvody k útěku a zastavit se v první bezpečné zemi. A takových zemí je před Českem několik. Ale pokud někdo prchá před válkou tam, kde očekává luxus. ztrácí u mne pochopení a soucit. Takže pokud bych narazil na petiční místo, samozřejmě bych podepsal odpor proti táboru pro migranty. To, že hordy migrantů zaplavují Evropu, je hlavně ukázkou neschopnosti a hlavnbě nezájmu lídrů EU, či spíše zájmu těchto lídrů o rozvrat EU v jejich zájmu. Je opravdu na čase dát najevo odpor s takovou politikou, prvořadě ve volbách. A pokud by měla situace plynout v dosavadních kolejích, pak si uvědomit, že svobody v EU začíná být méně než za komunistů a začít seriozně uvažovat o vymanění se z tohoto spolku bývalých svazáckých funkcionářů, anarchistických bitkařů a maoistických bojůvkářů.

zatím tedy petici berou v potaz

matka | 21.02.2016

Uvidíme, co bude dál, zatím je klid pro místní obyvatele zajištěn.

Každý dobroser by se měl podívat k ubytovně pro migranty

Karel Drábek | 21.02.2016

A ještě lépe u ní pár dní bydlet. Rámus, bordel, naprosto povýšené jednání. Zažil jsem to osobně.
Jo, a tu petici jsem podepsal také.

Přidat nový příspěvek