Editorial, aneb slovo ku čtenářům

21.11.2015 13:31

Editorial, aneb slovo ku čtenářům

Vážení čtenáři, ba i čtenáři nevážení,

díky pochopení tvůrce karel-blogu zde mohu publikovat svobodně a volně své názory. Mimochodem, stejně je zde můžete publikovat i vy, buď v diskuzi, nebo, pokud projevíte zájem i jako autoři. Zatím se zde sám bojím, ale píšu dál, neboť vidím, že mám stále více a více čtenířů, kteří si mne zde našli, čtou a vrací se sem.

Ano, čtenost mých příspěvků roste, stejně tak, jako počet čtenářů.

Patrně píšu buď pravdivé a logické články, se kterými nelze než bez výhrad mlčky souhlasit, nebo píšu poplatně klace  svých čtenářů, kteří mlčením vyjadřují svůj souhlas, nebo oponenti nemají dostatečnou argumentační sílu utkat se v diskuzi, nebo se nechtějí diskreditovat přiznáním, že čtou , když předstírají, že nečtou.

Je nesmyslné a zbabělé, aby mne mí oponenti peskovali na BigBlogeru LN či blog-kavárně, nebo mi kladli řečnické otázky tamtéž, když vědí, že nemohu ani oponovat výpadům, ani vysvětlovat své postoje a názory, když se titíž, kteří tak činí,  postarali o to, abych neměl na BBLN i na blog-kavárnu přístup právě za účelem umlčení nepohodlných názorů.

Takže vy všichni, kdo čtete, ačkoli přestíráte, že nečtete, pokud máte k mnou napsanému,nebo mým názorům výhrady, přestaňte zbaběle machrovat na BBLN a blog-kavárně a diskutujte zde pod jednotlivými články. Mohl bych vás vyzvat jmenovitě, ať tuzemské, či zahraniční, ale bylo by to nošení dříví do lesa. V podstatě jde o staré známé tváře. A nemusíte se zapojit jen do diskuze, můžete zde své názory publikovat i jako autoři a vystavit diskuzi a polemice názory vaše.

A stejně tak k diskuzi , polemice, ev.k vlastní tvorbě vyzývám ty, s jejichž názory jsem +- ve shodě.

Takže přestaňte ze šera zákeří sledovat děj na jevišti a najděte odvahu sami vstoupit na scénu.

Jirka B.

Diskusní téma: Editorial, aneb slovo ku čtenářům

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek