„Co děláš, cvrčku ?“ „Ale cvrkám . A co děláš ty, prcku ?“

07.01.2019 20:43

„Co děláš, cvrčku ?“ „Ale cvrkám . A co děláš ty, prcku ?“

Před několika měsíci proběhla okolo americké ambasády na Kubě takřka špionážní aféra. Několik amerických diplomatů prý v budovách amerického zastupitelského úřadu onemocnělo v důsledku tajemného trvale vyluzovaného zvuku o nepříjemné frekvenci. Americké úřady stáhly své postižené diplomaty a publikovaly obvinění, že američtí diplomaté byli napadeni akustickou zbraní, kterou východní blok proti Američanům vyvíjel již v dobách studené války a v objektech šíří pomocí instalovaného odposlouchávacího zařízení.

V současnosti dva američtí vědci, kteří se podíleli na vyšetřování, uvedli, že sice nemohou určit, z jakého důvodu diplomaté onemocněli, ale zvuk zaznamenaný na důkazním zvukovém záznamu je tutově cvrkot jistého druhu jihoamerického cvrčka.

Je zajímavé, že k incidentu došlo v době, kdy se o přízeň Kuby ucházely jak Spojené Státy, tak i s větším úspěchem Rusko. Takže je otázkou, zda akuzace o záměrném akustickém útoku byl opět cílený útok na Rusko, produkt tradiční primitivní americké protiruské paranoi, nebo výsledkem vychytralého ruského ( potažmo kubánského) hybridního útoku, či jen důsledek milostné písně nějakého nadrženého a páření chtivého jihoamerického cvrčka.

Mimochodem, britské úřady uvedly, že prý mají v cajku úplný řetěz akcí ruské rozvědky v cauze Skripal a Novičok. Dva dny před tímto prohlášením zveřejnila hakerská skupina Anonymous informace, že tato kauza je replikou britské akce „FOOT“, kterou Britové v roce 1971 použili k odůvodnění vyhoštění 105 sovětských diplomatů z Velké Británie. Uvidíme, kdo předloží jaké důkazy.

Takže závěrem: Nic nového. Cvrčci cvrkají ! A prcci ?

Jirka B.

.

 

 

Diskusní téma: „Co děláš, cvrčku ?“ „Ale cvrkám . A co děláš ty, prcku ?“

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek