Charlie Hebdo & spol jsou odporné typy lidí

08.11.2015 19:00

Charlie Hebdo & spol jsou odporné typy lidí.

Když skupina islámských militantů vystřílela část redakce levičáckého satirického časopisu Charlie Hebdo skrzevá hloupé a jalově provokativní karikatury proroka Mohameda, mohli se světoví přátelé „pravdy a lásky“ přetrhnout, aby se na této tragedii přiživili. Rázem se zástupy z nich  ověsili cedulemi, že i oni jsou Charlie Hebdo a s těmito cedulemi se cpali před objektivy kamer, aby se na smrti redaktorů přihřáli polívčičku. Všichni si pamatujeme onu demonstraci s politiky v dalekém a chráněném popředí. Hollande, Merkelová  a další.

Tehdy jsem se vyjádřil, že rozhodně nejsem Charlie Hebdo, ale zásadně protestuji proti vystřílení redakce jen proto, že časopis otiskl primitivní a hloupou urážku náboženského cítění jisté skupiny světové populace.

Čas pokročil a většina z těch politiků, co se prsili v prvních řadách oné protiteroristické demonstrace 11.1.2015 v Paříži a jakoby nastavovali své hrudí teroristickým kulkám v zájmu svobody slova a názoru i pro Charlie Hebdo, otevřeli těmto teroristům cestu do Evropy a sami vší silou umlčují nesouhlasné protesty proti tomuto ohrožování naší kultury, která nám svobodu slova a názoru zaručuje.

A časopis Charlie Hebdo toto zaplavování Evropy islámem pod patronací těch samých, co se producírovali tehdy coby Karlíci Hebdo nejen po Paříži, karikoval opět hloupými a cynickými vtipy na účet mrtvých dětí, utopených v důsledku pomatené a nefunkční politiky právě těch „Je suis Charlie Hebdo!“ politiků.

Před týdnem patrně v rámci střetnutí militantního islámu s poměrně účinným ruským zásahem proti nim zahynulo přes 220 civilních ruských občanů při pravděpodobném teroristickém činu, který způsobil havárii jejich turistického letu.

Charlie Hebdo „vtipně“ zareagoval dvěma odpornými karikaturami.

Vy všichni, kteří jste Charlie Hebdo, jste nechutné kreatury!

Jirka B.

Diskusní téma: Charlie Hebdo & spol jsou odporné typy lidí

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek