proboha - Kovid!

Mirec | 21.02.2023

Právě jsem doma s kovidem, pracuji na zahrádce a čekám, až ta druhá čárka zmizí. Jsem nakažený již potřetí, prvně jsem patřil k těm darebákům,z Prahy6 co to přivezli z lyžování z Rakouských alp. Měl jsem dva dny zvýšenou teplotu a týden rýmu. Jinak mi bylo dobře. Za rok se začalo očkovat, ale nějak se mi nechtělo to podstoupit, sice už mi bylo dávno šedesát, ale po tom prvním průběhu jsem to považovl za zbytečné. No a pak jsem nesměl nikam (soud to uznal jako protiústavní) okres jsem mohl opustit jen na potvrzení zaměstnvatele (opět protiústavní) Zaplatil jsem 8x pokuty za nenošení roušky (po výroku soudu o protiústavnosti jsem 20 tis. dostal zpět. O nesmyslnosti roušek pak informovalo asi 40 různých studií z celého světa. Na podzim r.21 jsem zasde měl pozitviní test, tentokrát bez jakých koliv příznaků a bonusem byl cestovatelský odpustek na 6 měsíců! Hurá, vyrazil jsem na Slovensko! No a nyní opět pozitivní test, pracuji s dětmi, tak se při rýmě vždy testuji. Tak že rýma a jinak plná svěžest, čarka se ukazovala 3 dny a dnes zmizela. To je můj Koronareport č. 1.Mimochodem i moje 94 letá tchyně to chytla, když byla na operaci v nemocnici, není očkovaná a zvládla to se zvýšenou teplotou. Přeji všem pevné zdraví a s polu s Masarykem zdravím slovy - nebát se a nekrást!

Přidat nový příspěvek