Re: Došly mi argumenty

Jirka B. | 23.09.2017

Děkuji za odpověď. Na otázku, jak vím, že publikované záběry nepocházejí ze záznamu natáčení nějakého filmu, odpovídám, že to vědět nemohu, ale ze zhlédnutého předpokládám, že pak by to musela být nějaká retro groteska navazující na němou éru kejstonských strážníků. Jak výpravou, tak dějem, tak hereckými výkony. Nebo možmá podvržený nepovedený pokus o akční film z produkce Rossfilmu, eventuálně Mosfilmu.o zlých a hloupých Američanech. Ale teď vážně. Je nutno si uvědomit, že za posledního čtvrt století se věci poněkud posunuly, Rusko není Sovětský svaz a USA dávno není oprávněný lídr světa.To je Německo blíže periodické snaze po ovládnutí Evropy, něž Rusko imperialistickým choutkám Sovětského svazu Po České republice nependlují sovětská vojska dočasně umístěná na našem území, zato zde a nejen zde, ale na celém území mimoruských států Varšavské smlouvy pendlují deně tisíce vojáíků USA, Bundeswehru, francouzské a britské armády a permanentně probíhají manévry mnohonásobně větší, než nyní tolik kritizované cvičení Rusů a Bělorusů Západ 2017. Tam bylo tolik vojáků, jako je nyní vojáků NATO na běžném a "bezvýznamném" cvičení v Polsku. A zatím, co Rusové a Bělorusové jsou na svém území, tak většina těch vojáků NATO je na cizím území a na hranicích Ruska. To jsou fakta, která si dennodenně mohu ověřit na vlastní oči nejen pravidelnými průjezdy ohlášených i neohlášených transportů vojsk NATO po dálnici okolo nás, ale i tím, že poslední tři roky, co jezdím do Rumunska, protože Itálie i Rakousko, kam jsem jezdil před tím, už pár let vypadá jako bazar v Habeši s rok, co rok arogantnějšími a drzejšími prodejci drog, tretek a padělaného zboží, jsme se pokaždé jak na území Česka, tak Slovenska, Maďarska a Rumunska prodírali kolonami amerických, německých, britských, francouzských a dalších vojenských kolon a po padesáti letech jsem opět viděl tzv. "holubice míru", to znamená těžkotonážní dlouhé vlaky naložené tanky a ostatní vojenskou technikou, které jely přes Rumunsko na východ. To je realita, kterou vidím na vlastní oči.

Přidat nový příspěvek