Vylézám ze stinného kouta

Jarka Jarvis | 21.12.2016

a zpoza keřů, abych vyslovila svůj názor na BigBlogerovu smrt úbytěmi. Mně se tam líbilo hlavně kvůli jeho velikosti, ve srovnání např. s i-dnes, kde se to mele jak na Wilsoňáku. Co kdo na jakémkoliv blogu píše, je mi celkem jedno: Otevřu, nakouknu - líbí/přečtu, nelíbí/zavřu. Kecy trollů přeskakuji.

Za to, proč se z BB stalo ostudné břemeno, stoprocentně viním management Lidovek. Zastávám totiž názor, že když něco dělám tak to dělám pořádně, nebo to nedělám vůbec. Blog měl někdo na starosti, očividně své povinnosti neplnil, a nikomu ze šéfů to nevadilo. Komunikace s blogery neexistující, úsilí o vylepšení stávajících podmínek žádné (přesto, že návrhů od blogerů bylo víc než dost), a snaha přitáhnout nové autory taky žádná. Jistě, Lidovky si mohou dělat, co chtějí, ale jako příklad toho, jak se dělá úspěšný business, bych je nikomu nedala.

Nepopírám, že mi BB bude chybět. Kudy a kam dál zatím nevím; na i-dnes se mi nechce, a tak si to musím nechat rozležet v hlavě.

Jirko B, přeji Vám a Vaší rodině hezké Vánoce, a spoustu námětů k dalším článkům.

Přidat nový příspěvek