Re: K předchozím příspěvkům

NULI | 17.01.2016

Jenom na vysvětlení. Své studenty jsem učila ráda a měla jsem je ráda a mám se spoustou z nich blízké kontakty dosud. Navíc se ke mně stále dostávají noví a noví, co potřebují něco z UCE vysvětlit, neb propadají nebo jen tak tak prolejzají, zatím se všichni zlepšili. K tomu jídlu - možná, že Vy jíte vše, já teda bych nesnědla housenku nebo psa nebo hada nebo ústřici nebo veverku nebo šnekk a mnoho dalších jídel, která jsou někde pro někoho běžná. A ty psacáky nechtěli dál nést třeba i z jiného důvodu, než uvádím. Prostě - nevím vše a myslím si, že Vy také ne a že soudíte druhé podle sebe, ale leckdo má jiné úvahy a jiné důvody ... Mrzí mne, že děláte tak jednoznačné závěry kvůli určitému - a připouštím, že z Vašeho pohledu špatnému - zážitku; každý, kdo opouští svůj domov, musí nějaký důvod míta Vy jste studoval jen malou část lidí. Ani nemluvím o tom, že mne mrzí, kým mne nazýváte, ale nebudu jen kvůli strachu z nepříjemností nebo dokonce z osobního napadání (což se mi už bohužel také stává) měnit své zásady, které jsem vyznávala celý život - mít ráda své blízké (čili každého člověka, který není špatný) a pomáhat lidem v nouzi.

Přidat nový příspěvek